Skip to content

Anasayfa
EÜAŞ Genel Müdürü Sefer BÜTÜN Santralimizde PDF Yazdır e-Posta

1 Temmuz Pazar Akşamı santralimize gelen EUAS Genel Müdürü Sefer BÜTÜN ve APK Daire Başkanı Necmi YAŞAR, Genel Müdürümüz Halil ÇITAK ve Genel Müdür Yardımcımız İ.Yaşar ÖZDEMİR, İdari Müdür İbrahim BAKİ, Teknik Müdür Yardımcısı M.Emin GÜL ve Kazan Bakım Baş Müh. Mehmet ÖKSÜZLER tarafından karşılandı. Akşam saatlerinde kumanda odalarında, İşletme Servisi çalışanlarını ziyaret eden Sefer BÜTÜN buradakilerle sohbet etti.

          Öğle yemeğini işletme mühendisleri,şefleri ve basın mensuplarıyla birlikte santralimizde yiyen Genel Müdür Sefer BÜTÜN ,yemekten sonra Genel Müdürümüz Halil ÇITAK 'ın makam odasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Burada yaptığı açıklamada ülkemizde yaz ayında artan elektrik talebine değinen Sefer BÜTÜN;"Eski üretime göre ürettiğimiz enerji %9 arttı. Bu da santrallemizin tam kapasite ile çalışması demektir." dedi. Santralimiz hakkında da basına bilgi veren EUAS Genel Müdürü Sefer BÜTÜN, santralimizdeki 3. ve 4. grup elektrofiltrelerin de yatırım programından çıktığını 3. Grubun 2008, 4. Grubun da 2009 yılında ihale edileceğini açıkladı.1. ve 2. Grup Elektrofitre Rehabilitasyon Açılışının 6 Temmuz da TBMM Başkanı Bülent ARINÇ tarafından açılışının yapılacağını da sözlerine ekleyen Sefer BÜTÜN santralde çalışan tüm personele teşekürlerini ileterek basın toplantısını noktaladı. 

          Basın toplantısı ardından Kazan Bakım Servisine geçen heyet burada servis çalışanlarıyla sohbet etti. Onlara teşekkürlerini sunan Sefer BÜTÜN, burada santraldeki genç personel sıkıntısına değinerek bir an önce yeni alımlar olması gerektiğinin altını çizdi.

          Bu ziyaretten sonra santralimizden ayrılan Sefer BÜTÜN, Soma Kaymakamı Mehmet ÖKLÜ ve Soma Belediye Başkanı Hasan ERGENE yi makamlarında ziyaret ederek, Soma dan ayrıldı.

Image

Image

Image

Image

Image 

 
< Önceki   Sonraki >

İhaleler

Hava Durumu

MANISA

İstatistik

Bugün272
Dün125
Bu Hafta272
Bu Ay6641
Toplam537361

Kimler Çevrimiçi

Şuanda 2 konuk çevrimiçi